BAŞOĞLU’NUN ABİSİ KONUŞTU

355

Ünlü sunucu Murat Başoğlu’nun bir teknede öpüşürken görüntülendiği kadının öz yeğeni Burcu Başoğlu Kabadayı olduğunun ortaya çıkmasının yankıları devam ediyor.

BAŞOĞLU’NUN ABİSİ KONUŞTU

Skandalın patlak vermesinin ardından Murat Başoğlu’nun abisi, Burcu Başoğlu’nun babası Tahir Başoğlu, yaşanan olay hakkında Hürriyet’ten Cengiz Semercioğlu’na konuştu.

“ÇOK SAĞLIKLI DEĞİLİM”

Başoğlu, “Siz ne kadar biliyorsanız, ben de o kadar biliyorum. Ben de medyadan takip ediyorum. Bu konu hukuka intikal etmiş bir konu. Şu anda da çok sağlıklı değilim. Süreci göreceğiz artık. Teşekkür ederim” demekle yetindi.

Talihsiz olayı yaşayan baba, sosyal medya hesabından bu fotoğrafı paylaşımış ve “kızımla kardeşim Balıkesir köftesi yemeye gelmiş” notunu düşmüştü.

$(window).load(function () { var s = document.createElement(“script”), el = document.getElementsByTagName(“script”)[0]; s.async = 1; s.src = “//cdn2.admatic.com.tr/showad/showad.js”; el.parentNode.insertBefore(s, el); });

YEĞENİM DEĞİL DEMİŞTİ

İhanet haberlerinin ardından Cengiz Semercioğlu’na konuşan Murat Başoğlu, yanındaki kadının yeğeni olduğu iddiasını “Öyle bir şey yok.Yabancı biri olduğunu söyledik işte, anlayan anlamıştır” sözleriyle yalanlamıştı.