İLK KEZ BİRLİKTE GÖRÜNTÜLENDİLER

233

FOX TV ekranlarında ilgiyle takip edilen Deli Gönül dizisinde Fatmanur karakterine hayat veren Tuvana Türkay, Fenerbahçeli futbolcu Alper Potuk ile geçen aralıkta aşk yaşamaya başlamıştı. Çift önceki gün Kabataş’taydı.

İLK KEZ BİRLİKTE GÖRÜNTÜLENDİLER

Tuvana Türkay geçen pazar Kadıköy’de oynanan maça gitmiş, sarı-lacivertli topçu gol atmıştı. Sevgililer önceki gece Kabataş’taki Anjer Otel’in teras katında romantik bir yemek yediler. 9 aydır birlikte olan Alper Potuk ile Tuvana Türkay ilk kez objektiflerden kaçmadı.

“ALPER SENİ GÖRÜNCE UÇUYOR”

Çıkışta bir Fenerbahçe taraftarı Tuvana Türkay’a şöyle dedi: “Yenge, sen hep tribünde ol. Çünkü Alper Abi seni görünce sahada uçuyor!”

$(window).load(function () { var s = document.createElement(“script”), el = document.getElementsByTagName(“script”)[0]; s.async = 1; s.src = “//cdn2.admatic.com.tr/showad/showad.js”; el.parentNode.insertBefore(s, el); });


Tuvana Türkay, 2011’de de futbolcu Sercan Yıldırım ile birlikte olmuştu. Hatta 2012’de nişanlanmışlardı. Ama düğün hazırlığı sırasında “Kendimi evliliğe hazır hissetmiyorum, daha çok gencim” diyen Tuvana Türkay ilişkisine nokta koymuştu.