Vali Güzeloğlu, STK temsilcileri ve Kaymakamları kabul etti

227

KAYMAKAM KILIÇ’TAN VEDA ZİYARETİ

Diyarbakır Valisi Hasan Basri Güzeloğlu’na, Mersin İli Yenişehir ilçesi Kaymakamlığına atanan Kayapınar ilçesi Kaymakamı ve Belediye Başkanı Mustafa Kılıç, veda ziyaretinde bulundu. Kaymakam Kılıç’ı makamında kabul eden Vali Güzeloğlu, görevde bulunduğu süre içerisinde yapmış olduğu çalışmalardan dolayı teşekkür etti ve yeni görevinin hayırlı olmasını diledi.
 
KAYMAKAM BALCI’YI KABUL ETTİ

Vali Güzeloğlu, daha sonra Merzifon Kaymakamlığı’ndan Diyarbakır Kayapınar İlçe Kaymakamlığına atanan Ozan Balcı’yı makamında kabul etti. Vali Güzeloğlu, Kaymakam Balcı’ya hayırlı olsun dileklerinde bulunarak, yeni görevinde başarılar diledi. Vali Hasan Basri Güzeloğlu Kayapınar Kaymakamı Ozan Balcı ile makamında bir süre görüştükten sonra ziyaret sona erdi.
 
İÇTEN VE STK TEMSİLCİLERİNİ KABUL ETTİ

Vali Güzeloğlu, 24. Dönem Milletvekili Cuma İçten ve beraberindeki STK temsilcilerini de makamında kabul etti. Ziyarette, Diyarbakır 24. Dönem Milletvekili Cuma İçten, Diyarbakır İlim Yayma Cemiyeti Başkanı Ali Karakaş, DİGİKAD Başkanı Gülşen Duran, Diyarbakır Gönül Köprüsü Başkanı Ali Serdar Tuncer, DİEDER Yönetim Kurulu Üyeleri Veysi Can, Ali Kaya, Mustafa Akıncı, Star Yapı Grup Yönetim Kurulu Başkanı Numan Erdoğan, ESKA Holding Yönetim Kurulu Başkanı Eren Şar yer aldı. 24. Dönem Milletvekili Cuma İçten ve ziyarette bulunan STK temsilcileri Vali Güzeloğlu’na yeni görevinin hayırlı olması dileğinde bulunarak, başarı diledi. Vali Güzeloğlu ’da ziyaretlerinden ve dileklerinden dolayı İçten ve STK temsilcilerine teşekkür ederek, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Vali Güzeloğlu, misafirleriyle makamında bir süre görüştükten sonra ziyaret sona erdi.