TRAFİKTE SON DURUM HAVADAN GÖRÜNTÜLENDİ

222

10 günlük bayram tatili mesai saatinin bitmesiyle başladı. Ancak her bayram yaşanan trafik yoğunluğu bu bayram tatilinde gözlenmedi. İstanbul’da köpüreler ve ana arterlerde trafik akıcı ilerlerken, sadece Mahmutbey gişelerinde trafik yoğunluğunun yaşandığı görüldü.

TRAFİKTE SON DURUM HAVADAN GÖRÜNTÜLENDİ

Kurban Bayramı tatili mesai saatinin bitimiyle naşladı. Ancak geçen bayramların aksine ana arterlerde trafik yoğunluğu yaşanmadı. Mahmutbey Gişeler’de yoğunluk yaşanırken köprülerde trafiğin akıcı olduğu görüldü. Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’ndeki son durum ise havadan görüntülendi.

FSM AÇIK

15 Temmuz Şehitler Köprüsü’nde her mesai bitiminde görülen kısmi trafik yoğunluğu yaşanırken, Fatih sultan Mehmet Köprüsü’nün ise açık olduğu gözlendi.

TRAFİK YOĞUNLUĞU YÜZDE 45

Mahmutbey Gişeleri’nde ise uzun araç kuyrukları oluştu. İstanbul Büyükşehir Belediyesi verilerinde ise trafik yoğunluk oranının yüzde 45 olduğu görüldü. Öte yandan, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’ndeki son durum havadan görüntülendi.

$(window).load(function () { var s = document.createElement(“script”), el = document.getElementsByTagName(“script”)[0]; s.async = 1; s.src = “//cdn2.admatic.com.tr/showad/showad.js”; el.parentNode.insertBefore(s, el); });